Heineken Slovensko je viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Corporate Affairs specialist (CSR, internal communication)

Čítaj ďalej, ak hľadáš príležitosť stať sa súčasťou Heineken rodiny a prispievať k budovaniu značky a dobrého mena spoločnosti na trhu.

Hľadáme posily do tímu Corporate Affairs, kolegu/kolegyňu, ktorá s nadšením bude budovať, udržiavať a riadiť komunikáciu spoločnosti a našich produktov, bude v kontakte s médiami a bude sa aktívne podieľať na organizácii firemných eventov.

Poslaním CA špecialistu je aj príprava komunikačných aktivít v oblasti projektov spoločenskej zodpovednosti, sponzorstva a partnerstiev, projektov v rámci agendy trvalo udržateľného rozvoja a navrhovanie nových komunikačných aktivít v súlade s firemnou stratégiou a víziou aj na základe monitorovania diania na trhu.

Súčasťou náplne práce je aj priame vedenie programov, projektov a aktivít v oblasti udržateľnosti, vrátane zodpovednosti za dosahovanie stanovených KPI. Identifikácia príležitostí pre rozvoj a podporu aktivít a projektov na podporu stratégie udržateľnosti. Zodpovednosť za akčný plán a jeho progres. Súvisiaca denná operatíva.

Čo očakávame?

Samostatného kreatívneho špecialistu s ochotou pracovať v oblasti CA, s vynikajúcimi komunikačnými, prezentačnými a organizačnými schopnosťami. Očakávame multitasking, flexibilitu a pozícii prislúchajúcu rozhodnosť.

Podmienkou sú predchádzajúce skúsenosti v oblasti CA so špecializáciou na oblasť udržateľnosti, spoločenskej zodpovednosti, cirkulárnej ekonomiky a životného prostredia, ale aj ukončené vysokoškolské vzdelanie v oblasti PR a práce s médiami.

Ideálny kandidát má výbornú úroveň štylistiky aj písania, aktívnu znalosť anglického jazyka slovom aj písmom, vie pracovať s MS Office, a má navnímané aktuálne trendy v komunikácii.

Termín nástupu

ASAP

Informácie o odmeňovaní

Základná hrubá mesačná mzda vo výške od 1500 € odvíjajúca sa od skúseností a seniority uchádzača.

Okrem základnej mzdy má zamestnanec nárok na variabilnú prémiu po splnení stanovených cieľov a rozsiahly benefitný balíček.

Čo ponúkame navyše

- Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
- Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
- 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness)
- Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4 EUR
- Bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca
- Zaujímavú prácu v príjemnom kolektíve, kde dostaneš priestor pre rozvoj, ako aj pre realizáciu vlastných nápadov

Informácie pre uchádzača

Pozíciu hľadáme pre našu centrálu v Bratislave. Miesto bydliska kandidáta môže byť do 200 km od Bratislavy.
Svoje životopisy spolu s motivačnými listami posielajte na Oddelenie ľudských zdrojov kliknutím na kolonku "Odpovedať". Takto sa dostanú do našej internej databázy, kde je zaručené, že sa s nimi bude ďalej pracovať.

Termín ukončenia výberového konania: september 2021

Kontakt

Heineken Slovensko a.s.
Nicole Slastanova