Heineken Slovensko je viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Manažér marketingových inovácií

Úspešný kandidát sa stane súčasťou pivného sveta a bude zodpovedať za riadenie inovačných iniciatív a bude prispievať k rýchlejšiemu a účinnejšiemu uvedeniu inovácií na slovenský trh. Je v centre diania, od prvotnej myšlienky až po uvedenie produktu na trh.

Zodpovednosťou na tejto pozícii je manažovanie a správa viacerých marketingových projektov / inovácií súčasne a využívanie metodiky riadenia projektov.

Hľadáš, vymýšľaš, ochutnávaš a ovplyvňuješ, čo budeme my Slováci piť.
Sleduješ konkurenciu a hľadáš možné spôsoby "protiútoku".
Sleduješ výkonnosť reklám pre jednotlivé značky.
Vytváraš analýzy a máš prehľad, ktorej novinke sa ako darí.
Budeš silnou oporou pre naše marketingové a obchodné tímy.

Požiadavky na uchádzača

Hľadáme samostatného, flexibilného a kreatívneho kandidáta/kandidátku s ochotou na sebe pracovať a rýchlo sa zorientovať v portfóliu značiek a produktov našej spoločnosti.

Ideálny kandidát/kandidátka má vynikajúce komunikačné zručnosti, tímového ducha a dokáže pracovať systematicky a štruktúrovane s cieľom dosahovať stanovené ciele.

Očakávame skúsenosti s projektovým manažmentom a vynikajúce analytické schopnosti, taktiež znalosť Excelu.

Pozícia je vhodná pre aktívneho vodiča (skup. B) ochotného cestovať na pracovné cesty.

Znalosť anglického jazyka na úrovni pokročilý (B2).

Termín nástupu

november 2019

Informácie o odmeňovaní

Základná hrubá mesačná mzda vo výške od 1500 € odvíjajúca sa od skúseností a seniority uchádzača.

Okrem základnej mzdy má zamestnanec nárok na variabilnú prémiu po splnení stanovených cieľov a rozsiahly benefitný balíček.

Čo ponúkame navyše

- zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti (európsky zamestnávateľ roka 2017, nominácia najzamestnávateľ roka 2018 Slovensko Profesia)
-zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
- zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac
- benefity podľa vlastného výberu z cafetérie
- stravovacia karta, denné stravné v hodnote 4 EUR, s príspevkom od zamestnávateľa nad rámec zákona
- bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca
- extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
- kompletné lekárske prehliadky
- mobilný telefón

Kontakt

Heineken Slovensko a.s.